Vítejte na stránkách ROCK&SNOW - školy outdoorových sportů.

Náplní naší práce je zprostředkování zimních či letních sportů v přírodě, moderněji řečeno – outdoorových aktivit, široké věřejnosti. Slovíčko ROCK (skála) symbolizuje naši „letní tvář“ – horolezectví, vysokohorská turistika, cyklistika, vodáctví, apod. Pojem SNOW je naše „zimní alternativa“, kterou symbolizuje lyžování, snowboarding, telemark, skialpinismus, apod.

Na zimu pro Vás opět chystáme kurzy skialpinismu, lyžování, snowboardingu, telemarku nebo lezení v ledu. Kurzy skialpinismu oragnizujeme v Krkonoších, které jsou jako stvořené pro Vaše první skialpové kroky. Kompletní výbavu Vám samozřejmě zapůjčíme. Tak neváhejte a pojďte s námi vyzkoušet tento skvělý zimní sport.

Na sjezdovky a snowboard s Vámi zase vyrazíme kamkoliv po Evropě. Uspořádáme pro Vás workshop v Krkokoších i Alpách. Stačí si jen vybrat.

Organizujeme kurzy lezení pro začátečníky i kurzy pro pokročilé. Jako horoškola působíme v Adršpachu, Českém ráji, Labských pískovcích nebo Sasku. Kromě pískovcových oblastí zorganizujeme lezecké kurzy třeba i na Vysočině, na Čtyřech palicích a Drátníku. V Alpách pro Vás připravíme treky nebo ferratovou školu.

Bohatá je i nabídka programů pro školy. Lezení, rafting, slaňování, týmové hry.

Základní skialpový kurz

Kurzy skialpinismu pro začátečníky

  Skialpinismus či skitouring si u nás získává čím dál více příznivců. Mnoho lidí už vyzkoušelo pohyb na lyžích ve volném terénu a mnozí z nich kouzlu tuleních pásů propadlo. Zkuste i vy na den či dva opustit rušná střediska a vydejte se s námi do tichých koutů hor a naučte se něco nového....

Novinky

Červenec 2012 - Dolomity

13.07.2012 15:36
Rok utekl jako voda a stejně jako v letech minulých byl čas přesunout se do Dolomit. Lezení v...

Červen 2012 ještě jedno lezení ve Skaláku

25.06.2012 09:57
V neděli 24.6. máme sraz s Richardem v Sedmihorkách. Dnes míříme k Majáku. Krásné počasí, skály...

Červen 2012 - programy pro školy, ferratová škola v Rakousku a lezení na Hrubici

21.06.2012 10:25
Po relativně odpočinkovém květnu jsme se v posledních 14 dnech téměř nezastavili. Bylo toho...
Záznamy: 16 - 18 ze 28
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

google, seznam nebo jiný vyhledávač (22)
51%

od přátel (13)
30%

ve skalách nebo na kopci (8)
19%

Celkový počet hlasů: 43