Vítejte na stránkách ROCK&SNOW - školy outdoorových sportů.

Náplní naší práce je zprostředkování zimních či letních sportů v přírodě, moderněji řečeno – outdoorových aktivit, široké věřejnosti. Slovíčko ROCK (skála) symbolizuje naši „letní tvář“ – horolezectví, vysokohorská turistika, cyklistika, vodáctví, apod. Pojem SNOW je naše „zimní alternativa“, kterou symbolizuje lyžování, snowboarding, telemark, skialpinismus, apod.

Na zimu pro Vás opět chystáme kurzy skialpinismu, lyžování, snowboardingu, telemarku nebo lezení v ledu. Kurzy skialpinismu oragnizujeme v Krkonoších, které jsou jako stvořené pro Vaše první skialpové kroky. Kompletní výbavu Vám samozřejmě zapůjčíme. Tak neváhejte a pojďte s námi vyzkoušet tento skvělý zimní sport.

Na sjezdovky a snowboard s Vámi zase vyrazíme kamkoliv po Evropě. Uspořádáme pro Vás workshop v Krkokoších i Alpách. Stačí si jen vybrat.

Organizujeme kurzy lezení pro začátečníky i kurzy pro pokročilé. Jako horoškola působíme v Adršpachu, Českém ráji, Labských pískovcích nebo Sasku. Kromě pískovcových oblastí zorganizujeme lezecké kurzy třeba i na Vysočině, na Čtyřech palicích a Drátníku. V Alpách pro Vás připravíme treky nebo ferratovou školu.

Bohatá je i nabídka programů pro školy. Lezení, rafting, slaňování, týmové hry.

Základní skialpový kurz

Kurzy skialpinismu pro začátečníky

  Skialpinismus či skitouring si u nás získává čím dál více příznivců. Mnoho lidí už vyzkoušelo pohyb na lyžích ve volném terénu a mnozí z nich kouzlu tuleních pásů propadlo. Zkuste i vy na den či dva opustit rušná střediska a vydejte se s námi do tichých koutů hor a naučte se něco nového....

Novinky

Květen 2012 - Kurzy pro začátečníky a lezení matadorů

09.05.2012 09:46
Na přelomu dubna a května se potloukáme po skalách v tričkách. Skoro letní počasí nás vytáhlo na...

Základní kurz skalního lezení - Šormovi

23.04.2012 13:39
S Kamilou jsme se potkali poprvé na skialpovém přechodu Krkonoš letos v lednu. Už tehdy jsme...

Zahájení pískařské sezóny

16.04.2012 11:40
V sobotu a neděli proběhla sportovně - společenská akce s našimi pískaři. Pojali jsme celou...
Záznamy: 19 - 21 ze 28
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

google, seznam nebo jiný vyhledávač (22)
51%

od přátel (13)
30%

ve skalách nebo na kopci (8)
19%

Celkový počet hlasů: 43