Vítejte na stránkách ROCK&SNOW - školy outdoorových sportů.

Náplní naší práce je zprostředkování zimních či letních sportů v přírodě, moderněji řečeno – outdoorových aktivit, široké věřejnosti. Slovíčko ROCK (skála) symbolizuje naši „letní tvář“ – horolezectví, vysokohorská turistika, cyklistika, vodáctví, apod. Pojem SNOW je naše „zimní alternativa“, kterou symbolizuje lyžování, snowboarding, telemark, skialpinismus, apod.

Na zimu pro Vás opět chystáme kurzy skialpinismu, lyžování, snowboardingu, telemarku nebo lezení v ledu. Kurzy skialpinismu oragnizujeme v Krkonoších, které jsou jako stvořené pro Vaše první skialpové kroky. Kompletní výbavu Vám samozřejmě zapůjčíme. Tak neváhejte a pojďte s námi vyzkoušet tento skvělý zimní sport.

Na sjezdovky a snowboard s Vámi zase vyrazíme kamkoliv po Evropě. Uspořádáme pro Vás workshop v Krkokoších i Alpách. Stačí si jen vybrat.

Organizujeme kurzy lezení pro začátečníky i kurzy pro pokročilé. Jako horoškola působíme v Adršpachu, Českém ráji, Labských pískovcích nebo Sasku. Kromě pískovcových oblastí zorganizujeme lezecké kurzy třeba i na Vysočině, na Čtyřech palicích a Drátníku. V Alpách pro Vás připravíme treky nebo ferratovou školu.

Bohatá je i nabídka programů pro školy. Lezení, rafting, slaňování, týmové hry.

Základní skialpový kurz

Kurzy skialpinismu pro začátečníky

  Skialpinismus či skitouring si u nás získává čím dál více příznivců. Mnoho lidí už vyzkoušelo pohyb na lyžích ve volném terénu a mnozí z nich kouzlu tuleních pásů propadlo. Zkuste i vy na den či dva opustit rušná střediska a vydejte se s námi do tichých koutů hor a naučte se něco nového....

Novinky

Půjčovna skialpinistického vybavení a sněžnic

15.12.2012 12:07
Tak jsme se zase dočkali. Zima konečně dorazila. V posledním týdnu mrzlo až praštělo i v "kraji"....

Tatranské klasiky a první skialpy

04.11.2012 12:47
Letošní babí léto nebylo tak intenzivní, jako minulý rok. Nejteplejší dny dorazily až na konci...

Září - říjen 2012, lezení s pokročilými, základní kurz na Suškách a firemní akce

16.10.2012 16:26
Po delší době jsem se dostal k reportu z našich akcí. Na podzim se toho nahromadilo zase docela...
Záznamy: 7 - 9 ze 28
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

google, seznam nebo jiný vyhledávač (39)
44%

od přátel (28)
31%

ve skalách nebo na kopci (22)
25%

Celkový počet hlasů: 89