Vítejte na stránkách ROCK&SNOW - školy outdoorových sportů.

Náplní naší práce je zprostředkování zimních či letních sportů v přírodě, moderněji řečeno – outdoorových aktivit, široké věřejnosti. Slovíčko ROCK (skála) symbolizuje naši „letní tvář“ – horolezectví, vysokohorská turistika, cyklistika, vodáctví, apod. Pojem SNOW je naše „zimní alternativa“, kterou symbolizuje lyžování, snowboarding, telemark, skialpinismus, apod.

Na zimu pro Vás opět chystáme kurzy skialpinismu, lyžování, snowboardingu, telemarku nebo lezení v ledu. Kurzy skialpinismu oragnizujeme v Krkonoších, které jsou jako stvořené pro Vaše první skialpové kroky. Kompletní výbavu Vám samozřejmě zapůjčíme. Tak neváhejte a pojďte s námi vyzkoušet tento skvělý zimní sport.

Na sjezdovky a snowboard s Vámi zase vyrazíme kamkoliv po Evropě. Uspořádáme pro Vás workshop v Krkokoších i Alpách. Stačí si jen vybrat.

Organizujeme kurzy lezení pro začátečníky i kurzy pro pokročilé. Jako horoškola působíme v Adršpachu, Českém ráji, Labských pískovcích nebo Sasku. Kromě pískovcových oblastí zorganizujeme lezecké kurzy třeba i na Vysočině, na Čtyřech palicích a Drátníku. V Alpách pro Vás připravíme treky nebo ferratovou školu.

Bohatá je i nabídka programů pro školy. Lezení, rafting, slaňování, týmové hry.

Základní skialpový kurz

Kurzy skialpinismu pro začátečníky

  Skialpinismus či skitouring si u nás získává čím dál více příznivců. Mnoho lidí už vyzkoušelo pohyb na lyžích ve volném terénu a mnozí z nich kouzlu tuleních pásů propadlo. Zkuste i vy na den či dva opustit rušná střediska a vydejte se s námi do tichých koutů hor a naučte se něco nového....

Novinky

Horoškola pro velmi pokročilé v Tisé

20.09.2012 13:23
Stejně jako v minulém roce nám přeje v září počasí a my s Vámi můžeme jezdit lézt na pískovcové...

Září 2012 - Kurz lezení pro mírně pokročilé aneb Šormovi ve Skaláku

11.09.2012 14:14
Výlet do Chamonix a další radovánky jsou za námi. A protože pokračuje krásné babí léto, lezeme o...

Srpen 2012 - Lezení pro pokročilé v Ádru

20.08.2012 20:52
Než udeřila v pondělí tropická vedra, dali jsme si s Míšou sraz v Ádru u Tošováka, abychom...
Záznamy: 10 - 12 ze 28
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

google, seznam nebo jiný vyhledávač (39)
44%

od přátel (28)
31%

ve skalách nebo na kopci (22)
25%

Celkový počet hlasů: 89