Programy pro skupiny

Naše programy pro kolektivy přináší příjemné zpestření setkání, kde je žádoucí uvolněná atmosféra doplněná o zájímavé a nevšední aktivity za minimální náklady.  Orientujeme se především na nejrůznější formy aktivit v přírodě.

Vybírejte z nasledující nabídky a kontaktujte nás. Připravíme program na míru Vašim požadavkům, schopnostem jednotlivců nebo prostě jen náladě. Jednotlivé aktivity Vám rádi nakombinujeme podle Vašeho přání a potřeb. Jsme schopni pokrýt v podstatě celou ČR a samozřejmě Vám můžeme poradit vhodnou lokalitu i aktivity.

Cena programu již od 500,- Kč /osoba v závislosti na vybraných aktivitách, počtu osob a rozsahu akce 

 

Lezení a slaňování

Atraktivní adrenalinová zábava, se kterou máme mnohaleté zkušenosti a přiblížíme Vám ji  naprosto nenásilnou, zábavnou a především bezpečnou formou.

 

 

 

Rafting

Vodní turistika nabízí přírodní krásy z trochu jiné perspektivy. Poklidná plavba malebnými údolími českých řek je vždy nevšedním zážitkem. 

 

 

 

Slack line, lanové překážky

Jsou alternativou dnešních lanových center, jejíž výhodou je naprostá mobilita Procvičíte si svou obratnost, koordinaci a rovnováhu při překonávání lanových překážek bez rizika.

 

 

 

Geocaching

… aneb moderní honba za pokladem. S pomocí GPS navigátoru najdete dostatek indicií potřebných k nalezení pokladu.

 

 

 

 

Horská kola

Vybereme vhodnou trasu podle Vašeho přání a kondice tak, abyste mohli naplno vychutnat krásy přírody. Výlet je možné kombinovat s dalšími kulturně společenskými akcemi v daném regionu …

 

 

 

Turistika

Pěší výlet s náročností přizpůsobenou Vašim potřebám. Navštivte s průvodcem pohádkové skalní oblasti nebo hřebeny českých hor s nádhernými výhledy..

 

 

 

Lukostřelba

Vyzkoušejte jedno z nejstarších sportovních odvětví. Střelba z reflexního luku je fyzicky nenáročná, je ideálním doplňkem ostatních aktivit nebo zajímavým zpestřením odpočinkového dne…

 

 

 

Doplňkové týmové hry

Týmové hry jsou zaměřeny na rozvoj spolupráce mezi členy kolektivu. Připravená je pro vás pestrá škála doplňkových aktivity.

 

 

 

 

Degustace piva/vína

Kultura je neodmyslitelnou součástí rekreace.Ochutnávka tradičního českého či moravského moku třeba i trochu jinak…