Školní výlety

Pokud si i Vy myslíte, že výlet do zoo nebo muzea není pro děti z Vaší třídy úplně to pravé, respektive všechny už tyto atrakce navštívily a marně si lámete hlavu, jak je zaujmout a nabídnout jim něco nového a neotřelého, zkuste se podívat na následující nabídku. Již několik let připravujeme pro děti ze základních i středních škol nejrůznější formy aktivit v přírodě. Od lezení a slaňování, přes nízká lana, lanovky, jízdu na raftech po lukostřelbu a geocaching.

Jsme schopni pokrýt v podstatě celou ČR a samozřejmě Vám můžeme poradit vhodnou lokalitu i aktivity.

Vybírejte z naší nabídky a kontaktujte nás. Připravíme program na míru věku i schopnostem dětí.

Cena programu již od 300,- za dítě/studenta.

 

Lezení a slaňování

Atraktivní adrenalinová zábava, s kterou máme mnohaleté zkušenosti a přiblížíme ji dětem naprosto nenásilnou, zábavnou a především bezpečnou formou.

Nízká lana a lanovka

Jsou alternativou dnešních lanových center. Opět je na prním místě bezpečnost a děti poznají, že v lese se dá dělat i něco jiného než sbírat houby.

Rafting

Vodní turistika nabízí přírodní krásy z trochu jiné perspektivy. Poklidná plavba malebnými údolími českých řek je vždy nevšedním zážitkem.

Lukostřelba a doplňkové týmové hry

Z luko dříve střílel každý malý kluk, ale stříli z něj ještě dnešní děti? Týmové hry jsou zaměřeny na rozvíjení spolupráce mezi dětmi - nechte se překvapit.