Vítejte na stránkách ROCK&SNOW - školy outdoorových sportů.

Náplní naší práce je zprostředkování zimních či letních sportů v přírodě, moderněji řečeno – outdoorových aktivit, široké věřejnosti. Slovíčko ROCK (skála) symbolizuje naši „letní tvář“ – horolezectví, vysokohorská turistika, cyklistika, vodáctví, apod. Pojem SNOW je naše „zimní alternativa“, kterou symbolizuje lyžování, snowboarding, telemark, skialpinismus, apod.

Na zimu pro Vás opět chystáme kurzy skialpinismu, lyžování, snowboardingu, telemarku nebo lezení v ledu. Kurzy skialpinismu oragnizujeme v Krkonoších, které jsou jako stvořené pro Vaše první skialpové kroky. Kompletní výbavu Vám samozřejmě zapůjčíme. Tak neváhejte a pojďte s námi vyzkoušet tento skvělý zimní sport.

Na sjezdovky a snowboard s Vámi zase vyrazíme kamkoliv po Evropě. Uspořádáme pro Vás workshop v Krkokoších i Alpách. Stačí si jen vybrat.

Organizujeme kurzy lezení pro začátečníky i kurzy pro pokročilé. Jako horoškola působíme v Adršpachu, Českém ráji, Labských pískovcích nebo Sasku. Kromě pískovcových oblastí zorganizujeme lezecké kurzy třeba i na Vysočině, na Čtyřech palicích a Drátníku. V Alpách pro Vás připravíme treky nebo ferratovou školu.

Bohatá je i nabídka programů pro školy. Lezení, rafting, slaňování, týmové hry.

Základní skialpový kurz

Kurzy skialpinismu pro začátečníky

  Skialpinismus či skitouring si u nás získává čím dál více příznivců. Mnoho lidí už vyzkoušelo pohyb na lyžích ve volném terénu a mnozí z nich kouzlu tuleních pásů propadlo. Zkuste i vy na den či dva opustit rušná střediska a vydejte se s námi do tichých koutů hor a naučte se něco nového....

Novinky

Únor - skialpový kurz vol.2

17.02.2013 20:25
V pondělí jsem byl se Sašou a Michalem na jejich prvním lezení ledech. Dva dny trávím pak s Barčou...

Únor - Skialpový kurz a lezení v ledu

11.02.2013 22:10
Na začátku února jsme si v Peci odbyli Berlínské prázdniny. Němců přijelo nebývale mnoho a tak se i...

Prosinec 2012 a leden 2013 - První zimní report

01.02.2013 14:12
Po delší době přináším report o naší činnosti v zimních měsících. Na sněhu jsme skoro každý den a...
Záznamy: 4 - 6 ze 28
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

google, seznam nebo jiný vyhledávač (39)
44%

od přátel (28)
31%

ve skalách nebo na kopci (22)
25%

Celkový počet hlasů: 89